Co způsobuje bolesti po celém světě?

Lidské tělo má mnoho způsobů, jak si uvědomit, když je něco vypnuté nebo prostě není správné. Tělesné bolesti jsou jedním ze způsobů, jak tělo komunikuje, když je něco potenciálně špatné. Příčina bolesti těla nemůže být příčinou poplachu, ale chronické bolesti na celém těle se mohou projevit jako infekce, napadení patogenem nebo jinými závažnými biologickými onemocněními.

Bolesti v těle mají tendenci být běžným výskytem po tréninku. Po důkladném cvičení se tělo pokusí zotavit, aktivně se pokouší opravit malé slzy ve svalech způsobené cvičením na neustálém pohybu. Hojení těchto slz bude mít za následek větší a silnější svaly. Pohyby po celém těle jsou jen součástí balíčku pro jednotlivce, kteří pracují přísně.

Nástup infekčních nemocí, jako je běžné nachlazení nebo chřipka, bude doprovázena chronickými bolesti po celém těle. Tyto typy tělesných onemocnění jsou způsobeny neinfikovanou osobou, která přichází do styku se studeným virem. Po infekci uvolní imunitní systém bílé krevní buňky, aby metabolizoval infikované buňky, což může mít za následek bolesti a přechodné bolesti těla.

Velmi častou příčinou bolesti těla je mononukleóza virové infekce, běžně známá jako mono nebo “polibková nemoc”, protože je nejčastěji vysílána skrze sliny. Dalšími častými příznaky mono jsou těžce bolet v krku, zduřené lymfatické uzliny a celková malátnost včetně ospalosti a touhy spát více než normálně. Navíc se může zvětšit slezina nebo játra a může být pro tělo potenciálně nebezpečná. Mono lze diagnostikovat pouze krevní test, závažnost může diagnostikovat pouze lékař.

Acrodynia – stav, který je způsoben, když člověk přichází do kontaktu s rtutí, může způsobit poškození nervů, změnu barvy končetin, stejně jako chronické bolesti po celém těle. Bolesti jsou způsobeny tím, že imunitní systém těla aktivuje lymfatické uzliny, což imunnímu systému umožňuje eradikaci těžkého kovu z těla. Jak se tělo snaží odvrátit akrodyniu, obvykle se objeví bolesti a bolesti těla.

Fibromyalgie je porucha se symptomy od bolesti těla, extrémní únavy, poruchy spánku a paměti. Příčina fibromyalgie není snadno známá, ale byla zaznamenána vazba na genetiku, infekce a trauma. Fibromyalgie je poznamenal, že způsobuje bolesti celého těla, chronickou nervovou bolest a sníženou vitalitu.

Chronický únavový syndrom je onemocnění, které sdílí podobné příznaky s fibromyalgií. Infikovaná osoba má tendenci být trvale unavená, i po dostatečném odpočinku na lůžku. Stav je známý způsobit bolesti těla všude, protože tělo nebude mít dostatek odpočinku na energizér sám. Poznamenaný rozdíl mezi pacienty trpícími fibromyalgií a chronickým únavovým syndromem spočívá v tom, že jedinci infikovaní fibromyalgií mohou být léčeni pouze kombinací odpočinku a léků, zatímco trpící pacienti s chronickým únavovým syndromem stále pociťují bolesti, a to i při dostatečném odpočinku.