Co způsobuje hlučný žaludek?

Hlučný žaludek je zpravidla způsoben plynem. Je to plyn, který způsobuje, že člověk popálí nebo vydává zvuky z jiného, ​​trapnějšího, konce jeho těla. Je také zodpovědný za žaludky, které hrůzou nebo hrůzou, často v těch nejtrapnějších okamžicích. Nikdo není osvobozen od plynu, ale někteří lidé mají hlučnější žaludek než jiní.

Plyn, který vytváří tolik hluku, je zpravidla způsoben polykáním vzduchu, zbytek se může tvořit jako normální součást trávícího se jídla. Zatímco většina lidí nepraskne vzduchem účelně, mnozí to polknou, když dělají obyčejné věci. Například mnoho lidí polknutí vzduchu při hovoru. Ti, kteří vdechují ústy, když mluví, mají tendenci více spolknout a lidé, kteří vzrušují při hovoru, mohou přijmout ještě víc. To může vést k vyblednutí, které se zdá být nadměrné a velmi hlučný žaludek.

Lidé mají tendenci také spolknout vzduch, když jedí. To platí zejména pro ty, kteří jedí a mluví ve stejnou dobu. Osoba je také pravděpodobné, že spolkne vzduch, zatímco kouří a žvýká. Pít slámu a nosit zubní protézy, které se nevejdou dobře může také vést k této otázce, stejně jako pití hodně soda a jiné nápoje, které jsou sýrovány.

V některých případech přispívá zdravotní stav k polknutí vzduchu a vzniku hlučného žaludku. Například osoba může mít alergii, která způsobuje, že hlien kapání z nosní oblasti a dolů jeho krku. Může často spolknout, přičemž si vezme vzduch s hlenem, který spolkne, osoby s pálením žáhy mohou spolknout, když se zády žaludeční kyseliny pohybují nahoru do jícnu. V procesu polykání, aby se přesunuli zpět do žaludku, mohou také polknout nějaký vzduch. Někteří lidé polykat více než jiní, často jako součást nervového stavu, což způsobuje větší tvorbu vzduchu a vytváření šumu v žaludku.

Většina lidí považuje za hlučný žaludek s hladem, což je správné, ale noisemaker nemusí být koneckonců žaludek. Nepříjemnými zvuky může být pohlcený vzduch, který se pohybuje ve střevě. Navíc potraviny, které mají tendenci produkovat více plynu než jiné, přispívají k žaludečnímu a / nebo střevnímu hluku. Mezi tyto potraviny patří ty, které jsou bohaté na vlákninu, včetně mnoha druhů ovoce a zeleniny. Fazole jsou proslulé tím, že přispívají k plynu, dokonce i džusy a potraviny obsahující sorbitol, sladidlo, mohou přispívat k plynu.